Paralaksa tła

Recenzja foto-książki od Saal Digital Polska

10 lipca 2016

Jakiś czas temu dzięki uprzejmości firmy Saal Digital dostałem możliwość przetestowania jednego z ich produktu, a mianowicie foto-książki. Cały proces “twórczy” rozpoczyna się od zaprojektowania naszej książki, tutaj z pomocą przychodzi nam kreator. Jest to jedno z najlepszych narzędzi takiego typu dostarczanych przez producentów fotoksiążek z jakich miałem okazję korzystać. Są w nim wszystkie opcje dotyczące układu stron, położenia warstw itp. Dzięki temu praca przy wykonaniu projektu przebiega sprawnie i szybko.

Zrzut ekranu 2016-07-08 o 23.03.09

Zamówienie od momentu przesłania projektu zostało wykonane w UWAGA 12 godzin, a paczkę otrzymałem do rąk własnych około 36 godzin po dokonaniu zamówienia. Fotoksiążka została bardzo starannie zapakowana, dzięki czemu nie było mowy o żadnym nawet najmniejszym jej uszkodzeniu.
_MG_1562

Okładka fotoksiążki jest wykonana bardzo starannie, a druk na niej nie pozostawia żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z wysoką jakością . Matowe strony wewnętrzne prezentują się bardzo dobrze. Odwzorowanie barw jest idealne przez co widzimy dokładnie to samo co na monitorze. Fotoksiążkę można rozłożyć na płasko, co ułatwia jej oglądanie. Podsumowując, uśmiech na twarzy wywołany poprzez tak szybką realizację nie

zniknął nawet po zamknięciu fotoksiążki.

Tak więc z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług Saal Digital.
_MG_1575_MG_1579_MG_1586_MG_1589_MG_1590